Ako vzniká set produktov RDB Royal

posted in: Módne tipy 0

Už je tomu nejaký ten mesiac, čo sme v RDB Royal začali vytvárať naše nádherné sety z produktov, ktoré k sebe jednoducho patria. Napriek krátkej dobe sa z našich setov stal skutočný hit, ktorý obdaroval kamarátov, priateľov, manželov, firemných partnerov, no aj ministerstvá, či veľké korporácie.

Aké je tajomstvo ich popularity? Dôraz na detaily. V RDB Royal totiž veríme v to, že luxus nie je o cene. Luxus nie je o tom, že si ho nemôžete dovoliť. Luxus je o detailoch a o tom, že si pri našich produktoch dávame záležať na každej nitke, na každom záhybe, každom kúsku balenia, s ktorým naši zákazníci prídu do kontaktu. Pretože MY reprezentujeme VÁS.

V RDB Royal neponúkame produkty, ale zážitok.

Ako ale vyzerá príprava setu pred tým ako dorazí k svojmu šťastnému majiteľovi? Na to sa pozrieme nižšie.

 

  1. Kontrola kvality - kravata. 

V tomto prípade kontrolujeme kvalitu kravaty z našej novej kolekcie Pure Luxury Collection. A to aj napriek tomu, že každá kravata z tejto kolekcie prešla už šiestimi kontrolami kvality. V RDB Royal si nedovolíme nechať nič na náhodu. Každá nitka musí byť zarovnaná, každá nerovnosť vyžehlená.

Kravatu po kontrole označíme visačkou a na moment odložíme bokom.

Kravatu skontrolujeme, ošetríme a vyžehlíme
Na záver kontroly kravatu označíme visačkou RDB Royal

2. Kontrola kvality - vreckovka. 

Po našej kravate sú na rade vreckovky do saka. Nakoľko sa jedná o jemný hodváb, ktorý ma navyše ručne rolované a prešívané okraje, je dôležite zastrihnúť akúkoľvek nitku. Vreckovku prežehlíme a následne uložíme do svojej elegantnej krabičky. Rovnako ako kravatu, po kontrole vreckovku označíme visačkou.

Je dôležité skontrolovať každý detail a celý povrch
Tovar po uložení do svojho balenia na záver označíme visačkou

3. Kontrola kvality - manžetové gombíky. 

Manžetové gombíky, v tomto prípade s kryštáľom Swarovski, detailne skontrolujeme, no rovnako ich aj detailne vyleštíme od akýchkoľvek odtlačkov prstov. Ošetrené gombíky vložíme do jemného saténového vrecuška, ktoré pridáme ku zvyšku hotového setu.

Gombíky preleštíme a uložíme do saténového vrecúška

4. Ukladanie tovaru do svojho balenia 

V momente, keď je každý produkt skontrolovaný, ošetrený a označený prichádza ukladanie do nášho elegantného balenia. Krabičku vystelieme našim papierom, ktorý je zdobený potlačou nášho zlatého erbu. Každý jeden produkt dáme na svoje miesto a celý set uložíme tak, aby bol krásnym vizuálnym potešením pre svojho nového majiteľa.

Tovar začneme ukladať do nášho papiera s potlačou RDB Royal
Každý element ma svoje stanovené miesto

5. Kartička originality a posledné zabalenie

Uložením našich produktov práca stále nekončí. V každom sete nájdete elegantnú kartičku originality, ktorá je vypísaná ručne v momente, keď je set pripravený na zabalenie. Kartička je zárukou pre našich zákazníkov, že každý jeden set je precízne skontrolovaný, ručne zabalený, ošetrený a pripravený reprezentovať v tom najlepšom svetle.

Potom už nezostáva nič iné len set zapečatiť elegantnou pečaťou, ktorú otvorí až jeho budúci majiteľ.

Každú kartičku vypíšeme ručne v deň odoslania
Zlatá pečať drží jemný papier a schováva krásne prekvapenie v podobe luxusných produktov

Nám už neostáva nič iné, než tovar starostlivo zabaliť do ochranného materiálu a odoslať.

Pre Vás tu máme pohľad na hotový set, ktorý stále čaká na svojho nového majiteľa.