RDB Royal

"Hneď ako si nejaký jednotlivec alebo podnik povie, že úspech bol dosiahnutý, progres sa zastaví. "
Thomas J. Watson


final-logoKto sme? Sme novovzniknutá značka, založená na Slovensku s koreňmi po celom svete. Zameriavame sa na módu pre tých najnáročnejších zákazníkov.

Hľadáme tie najluxusnejšie a najexkluzívnejšie materiály, vzory a ponúkame tak sortiment tovaru, ktorý nie len neustále rastie, ale rozvíja sa aj kvalitatívne.

Naše motto je posúvať sa vpred. Hľadať nové, skúšať nezaužívané vzory a farby, dopriať Vám skutočný módny skvost.

Jedine u nás máte skutočnú istotu kvality, pretože produkt, označený RDB Royal, je produktom ľudí, ktorí si dávajú záležať na každom najmenšom detaile. Každý kúsok odevu prechádza podrobnej kontrole aj niekoľko krát, kým sa dostane k Vám.

Nie sme len obchod, sme tu pre Vás. Radi Vám pomôžeme zostaviť ten perfektný outfit na Váš meeting, svadbu, ples alebo akúkoľvek inú udalosť. Či už má byť výstredný, farebný, divoký alebo konzervatívny ,či dominantný. Napíšte nám a my Vám s radosťou poradíme.

V našom blogu neustále pribúdaju viaceré články pre nadšencov módnych trendov. Návody, tipy, triky a pozrieme sa aj aj na podrobné kombinácie vzorov a farieb a dúfame, že Vám tak poskytneme inšpiráciu počas celého roka.

RDB Royal je značka pre Vás. Je to Vaša slovenská záruka kvality, na ktorú môžete byť hrdý, nech už Vás sprevádza doma, v Londýne, či Bangkoku.

Tím RDB Royal