6 výhod košieľ na mieru

posted in: Módne tipy 0

 

 1. Sadne Vám ako uliata.

  Príklad nesprávnej a spŕavnej košele

  To, aby Vám oblečenie sedelo, je zaručene Vašim najlepším tajomstvom v tom, ako vyzerať dokonalo. Nič nedokáže zlepšiť Váš výzor tak, ako oblečenie, ktoré je ušité pre Vás a to podľa Vašich mier a požiadaviek. Každý detail sadne ako uliaty. Malé alebo príliš veľké košele vyzerajú všelijako, len nie príjemne. Zatiaľ čo veľká košeľa pridáva na váhe, zberká sa v nohaviciach, vyhŕňa sa a odtláča sako, malá zase nepríjemne reže a odhaľuje neduhy, ktoré by inak ostali zakryté. Tým, že je košeľa ušitá presne pre Vás, nielenže sa budete cítiť pohodlne, ale zároveň budete pri tom vyzerať skvelo!

 2. Sú použité len kvalitné materiály.

  Košele na mieru RDB Royal
  Kvalitné materiály RDB Royal. Viac než 100 druhov bielej.

  Každý krajčír má svoju vlastnú zbierku a portfólio materiálov. To, z akého materiálu je Vaša košeľa ušitá, je Však už len a len na Vás. Krása šitia na mieru je v tom, že viete presne z čoho je Váš odev ušitý. Či už je to kvalitná dvojmo tkaná bavlnená priadza s väčšou gramážou na zimu, alebo s nižšou na leto. Jemnosť látky je vo vysokom rozsahu od NE 24 až po takmer priesvitné košele s NE 170. Nech už si vyberiete akúkoľvek látku, zaručene sa v nej budete cítiť niekoľkonásobne lepšie ako v čomkoľvek z bežného obchodu. Je to rozhodnutie, ktoré je na Vás a na nikom inom.

 3. Dostanete presne to, čo si budete priať.

  Monogram pre klienta je samozrejmosťou.

  Nájsť košeľu, ktorá je v presne tom istom odtieni ako by ste si želali, má presne ten typ goliera alebo manžety ako si prajete a ešte k tomu Vám sadne ako uliata? No, musíme povedať, že je to takmer nemožné. Vždy je to o kompromisoch. Áno, tá farba celkom ujde alebo nevadí, že je trochu krátka. Tak si nedám manžety, keďže nemá dvojitú manžetu na manžetové gombíky. Pri košeliach na mieru nie je detail, ktorý by ste si nemohli vybrať. Chcete jeden špecificky gombík inej farby? Nie je problém! Chcete gombík z perál? Jasná vec! Zrezaný golier, jemný monogram, dvojitá manžeta, slim-fit strih, skryté zapínanie gombíkov, farebné prešívanie – je to Vaša košeľa, Vaše rozhodnutie a je vyrobená len pre Vás.

 4. Veľmi jednoduchý proces.

  Pokiaľ nemáte problém s nakupovaním osobne, jedná sa o veľmi rýchly a príjemný proces. Zastavíte sa, opíšete akú košeľu by ste si želali, pracovník si zoberie Vaše detailné miery a do niekoľkých týždňov je Vaša košeľa u Vás alebo pripravená na vyzdvihnutie.

 5. Cena.

   

   

   


  Áno, v dnešnej dobe sa jedná 
  o už pomerne lacnú službu. V dobe, kde si akékoľvek amatérske značky účtujú 40€-50€ za tričko s potlačou, môžete mať Vašu košeľu z prémiovej bavlny ušitú na mieru pokojne už za 42€. Samozrejme záleží od druhu bavlny, cena môže ísť aj rapídne hore. Niektoré najjemnejšie druhy bavlny ako napríklad NE 170/2, ktoré patria do menej než 0.8% všetkej vyrábanej bavlny na svete, Vás môže vyjsť pokojne aj na 80€. Jedná sa však už o látku, ktorá zdieľa jemnosť a vzácnosť s hodvábom.

 6. Oblečenie vydrží dlhšie.


  Pri výrobe na mieru sa skutočne používajú kvalitné a prémiové materiály. To znamená, že Vaše oblečenie Vám vydrží oveľa dlhšie. Tolerancia pri praní je samozrejme lepšia, bavlna sa nevyťahá a farba vydrží lepšie ako pri obyčajných košeliach. Naviac, ku košeli si môžete objednať náhradné manžety a goliere, takže keď Vaša košeľa začne javiť známky nosenia, napríklad ošúchanú manžetu od hodiniek, jednoducho si dáte starý diel prešiť za ten náhradný.