V RDB Royal sme si pre Vás pripravili skutočný skvost. Spúšťame vlastnú kolekciu tých najluxusnejších košieľ šitých priamo u nás na Slovensku. Každá košeľa dostáva svoj priestor a svoju pozornosť, jedná sa o výrobu priamo pre zákazníka podľa špecifických požiadaviek alebo štandardných veľkostí. Máme na výber z 1600 druhov látok, vzorov a tipov priadze, takže dosť aj pre tých najnáročnejších zákazníkov.

Nie je bavlna ako bavlna a pri košeli je to o to viac zjavné. Záleží na tom aké je práve ročné obdobie, aké máte preferencie alebo aj na akú udalosť sa košeľa bude nosiť. Ponúkame teda rôzne druhy váhy priadze a to v úpravách od NE 24/1, kde sa jedná o hrubšiu látku z jedného vlákna až po tie najjemenšjie košele na trhu v úprave NE 170/2. Ide o tie najluxusnejšie a najjemnejšie košele z dvojmo skladanej priadze.

Na výber máme aj z viac než 60 druhov golierov a rovnako bohatého počtu manžiet. Každý jeden detail dokážeme prispôsobiť a doladiť aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. S veľkým množstvom možností a špecifikácii Vám samozrejme s radosťou pomôžeme a spoločne vyberieme tú pravú košeľu a pravý materiál presne pre Vás!

V prípade, že by ste radi mali vlastnú košeľu na mieru za VEĽMI priaznivú cenu, môžete sa zastaviť u nás v Banskej Bystrici, kde Vás starostlivo premeriame a preberieme jednotlivé možnosti a detaily alebo nás kontaktujete telefonicky na 0917 164 453 prípadne mailom na kontakt@rdbroyal.sk .

  • Materiál: 100% Vlna
  • Vzory: Paisley, Floral, Pásiky, Lattice